ZAMÓW INDYWIDUALNĄ DIETĘ


Jest to oferta dla klientów z zagranicy oraz tych, którzy nie mogą spotkać się ze mną indywidualnie. Polega na tym, że muszą Państwo odpowiedzieć na 30 pytań (znajdziecie je w zakładce “kontakt” – formularz). Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to online, czy spotykam się z kimś w cztery oczy! W obydwu przypadkach dieta jest tak samo skuteczna. Przez ostatnie 5 lata odchudziłem ponad 4000 osób online. Byli to głównie Polacy z UK, USA oraz Niemiec. Nowym klientom wyszedłem naprzeciw i wzbogaciłem swoja stronę www o zakładkę „Home” w której każdy nowo przybyły znajdzie ważne dla siebie informacje.


KROK 1

Wypełnij formularz. Pamiętaj aby podać bezbłędny adres e-mail. Jeśli popełnisz błąd to nie dojdzie do Ciebie moja odpowiedź.


KROK 2

Po odczytaniu odpowiedzi wyślę 2 propozycje diety wraz z wyceną. Posiadam w swojej ofercie kilka różnych wariantów dietetycznych. Dieta która proponuję osobom aktywnym fizycznie to Fit Optimal Diet – jest to dieta na której pracuję ok. 25 lat i to właśnie na niej odchudziłem większość moich klientów. Liczę się z tym, że może komuś z Was będzie potrzebna inna dieta, np. bezglutenowa lub tłuszczowa lub wegetariańska, także wtedy cena pakietu może ulec zmianie. Aktualny cennik.

(Propozycje diety wraz z opisem i wyceną wysyłam w przeciągu 1-2 dni roboczych, także jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w tym czasie to proszę przypomnij mi o sobie)

Wraz z dietą otrzymasz ode mnie w gratisie indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości (w formie rozpiski lub zdjęć lub filmu). Jeśli z jakiejś przyczyny nie chcesz trenować w fitness klubie, rozpiszę Ci trening do warunków domowych. Nie musisz się obawiać o brak sprzętu treningowego. W pierwszej fazie 8, a nawet 16 tygodniowej wystarczą nieduże hantle lub butelki z wodą.

 


KROK 3

Jeśli cena będzie dla Ciebie ok. to wysyłam numer konta polskiego/angielskiego lub Paypal na które będziesz mógł/mogła dokonać wpłaty.


KROK 4

1-7 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie wysyłam materiały.


PLAN ĆWICZEŃ


Wraz z dietą otrzymasz ode mnie indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości (w formie rozpiski lub zdjęć lub filmu). Jeśli z jakiejś przyczyny nie chcesz trenować w fitness klubie, rozpiszę Ci trening do warunków domowych. Nie musisz się obawiać o brak sprzętu treningowego. W pierwszej fazie 8 , a nawet 16 tygodniowej wystarczą nieduże hantle i butelki z wodą.


WSPARCIE MOTYWACYJNE


Nie musisz się martwić, że podczas odchudzania będziesz sam. Nie będziesz! Zaproszę Cię do swoich grup motywacyjnych: „Fit +” i „Przepisy dietetyczne Fit +”. Poznasz tam moich podopiecznych (między innymi osoby z metamorfoz),przeczytasz wiele artykułów i nowinek na temat odchudzania, co tydzień będziesz dzielić się swoimi postępami, w razie dni zwątpienia ludzie z grupy podniosą Cię na duchu i zmotywują do dalszej walki o lepszą siebie. Możesz również w każdej chwili zadzwonić lub napisać do mnie. Chętnie Cie wysłucham i odpowiem na każde Twoje pytanie.