O MNIE/REFERENCJE

omnie

Witam na mojej stronie

Nazywam się Arkadiusz Kozłowski. Jestem trenerem kulturystyki, trenerem personalnym i specjalistą żywienia w sporcie. Posiadam również dyplom o specjalności „Dietetyka kliniczna”. Moją pasją jest szeroko pojęte “kształtowanie ciała”. Pracą z ludźmi zajmuję się już ponad 25 lat. Odchudziłem w tym czasie ponad 12000 osób.

Przez ostatnie 5 lat konsultuję również drogą internetową, czyli online. Odchudziłem ponad 6000 osób nie widząc ich! Nie ma dla mnie znaczenia, czy konsultuję online, czy w cztery oczy. Jedno i drugie jest tak samo skuteczne!

Kluczem jest 30 pytań (znajdziesz je na mojej stronie w zakładce “formularz“), które pozwalają mi na ułożenie indywidualnej diety i planu treningowego.

Teraz czekam na Ciebie… Jeśli chcesz schudnąć lub zbudować swoje ciało to trafiłeś pod dobry adres. Zaopiekuję się Tobą profesjonalnie i co za tym idzie – indywidualnie. Zaproszę do swoich dwóch grup wsparcia i motywacji – Fit + i Przepisy dietetyczne Fit +. Pomogę osiągnąć cel!

Zanim opuścisz stronę, koniecznie odwiedź zakładkę metamorfozy i screeny.

Jeśli mieszkasz za granicą i nie możesz spotkać się ze mną indywidualnie to proponuję Ci współpracę online: ZAMÓW DIETĘ


Arkadiusz Kozłowski – trener kulturystyki oraz specjalista ds. żywienia w sporcie. Urodzony w 1972 roku w Płocku. Autor książki pt. „Budowanie ciała”, „Kształtowanie ciała”, współautor książki pt. „Odżywki i preparaty wspomagające w sporcie”, współautor książki pt. „Kalendarz trenera kulturystyki - żywienie i wspomaganie”, autor wielu publikacji na temat treningu kulturystycznego, dietetyki i suplementacji, autor spektakularnych metamorfoz. Posiada także obszerną wiedzę na temat treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego, skutecznej odnowy biologicznej, a także przeciwdziałania kontuzjom i przetrenowaniu. Otwarty na pogłębianie wiadomości opartych o najnowsze doniesienia naukowe. Bogatą wiedzę i doświadczenie znakomicie przemienia w praktyczny trening, czego dowody można dostrzec zarówno wśród zawodników, jak również ćwiczących rekreacyjnie, którzy pozostają pod jego opieką.