O mnie

omnie

Witam na mojej stronie

Nazywam się Arkadiusz Kozłowski. Jestem trenerem kulturystyki, trenerem personalnym i specjalistą żywienia w sporcie. Posiadam również dyplom o specjalności „Dietetyka kliniczna”. Moją pasją jest szeroko pojęte “kształtowanie ciała”. Pracą z ludźmi zajmuję się już ponad 25 lat. Odchudziłem w tym czasie ponad 18000 osób.
Przez ostatnie 5 lat konsultuję również drogą internetową, czyli online. Bardzo sprawdza się ten sposób pomocy. Odchudziłem ponad 6000 osób nie widząc ich! Nie ma dla mnie znaczenia, czy konsultuję online, czy w cztery oczy. Jedno i drugie jest tak samo skuteczne!
Nawet jeśli mieszkasz za granicami Polski to też możesz skorzystać z moich usług
Każdy z nas jest inny i ma inne cele, gusta oraz upodobania żywieniowe dlatego pozwoliłem sobie na przygotowanie dla Ciebie nie jednej, a pięciu propozycji diety. W kolejności: "Keto Fit 60", Fit „75”, Fit Three”, Fit „Vege”, Double Fit, Fit 3/2, Fit „Zdowie”, Fit "Ciąża" i Fit "Masa".
Każdą z nich dokładnie opisałem, co pozwoli Ci na dokonanie odpowiedniego wyboru. Kliknij w przycisk 'Wybieram', odpowiedz na pytania w formularzu i zacznij swoją przygodę z „Chudotwórcą” - trenerem i dietetykiem z ponad 25 letnim doświadczeniem. (Po wejściu w 'Wybieram' będziesz mógł przeczytać więcej szczegółów o danej diecie).

Zapraszam: ZAMÓW DIETĘ

Zanim opuścisz stronę, koniecznie odwiedź zakładkę metamorfozy.


Arkadiusz Kozłowski  – dietetyk, dietetyk kliniczny, specjalista w zakresie żywienia w sporcie, instruktor kulturystyki, trener kulturystyki, trener personalny. Autor książki pt. „Budowanie ciała”, autor książki pt.„Kształtowanie ciała”, współautor książki pt. „Odżywki i preparaty wspomagające w sporcie”, współautor książki pt. „Kalendarz trenera kulturystyki - żywienie i wspomaganie”, autor wielu publikacji na temat treningu kulturystycznego, dietetyki i suplementacji, autor spektakularnych metamorfoz. Posiada także obszerną wiedzę na temat treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego, skutecznej odnowy biologicznej, a także przeciwdziałania kontuzjom i przetrenowaniu. Otwarty na pogłębianie wiadomości opartych o najnowsze doniesienia naukowe. Bogatą wiedzę i doświadczenie znakomicie przemienia w praktyczny trening, czego dowody można dostrzec zarówno wśród zawodników, jak również ćwiczących rekreacyjnie, którzy pozostają pod jego opieką.