OFERTA/CENNIK


Jest to oferta dla klientów z zagranicy oraz tych, którzy nie mogą spotkać się ze mną indywidualnie. Polega na tym, że muszą Państwo odpowiedzieć na 20 pytań (znajdziecie je w zakładce “kontakt” – formularz).

Po odesłaniu odpowiedzi, przygotuję indywidualną dietę, trening i suplementację. Dieta jest na 8 tygodni. Każda następna zmiana jest także na 8 tygodni, aż do osiągnięcia celu. Po osiągnięciu celu (upragnionej wagi, spalenia tkanki tłuszczowej, rzeźby mięśni) rozpisuję dietę stabilizacyjną na ostatnie 8 tygodni. Koszt zawsze ten sam – 170zł/35£/47$/40EUR.

Proponowany pakiet w cenie 170zł/35£/47$/40EUR zawiera:
– rozpisanie diety
– rozpisanie treningu
– rozpisanie suplementacji
– zalecenia dietetyczne (co można, czego nie wolno, co trzeba)

Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to online, czy spotykam się z kimś w cztery oczy! W obydwu przypadkach dieta jest tak samo skuteczna. Przez ostatnie 5 lat odchudziłem ponad 4000 osób online. Byli to głównie Polacy z UK, USA oraz Niemiec.

Dla osób, które wolą treningi w warunkach domowych wysyłam zdjęcia ćwiczeń. Nowym klientom wyszedłem naprzeciw i wzbogaciłem swoja stronę www o zakładkę Home w której każdy nowo przybyły znajdzie ważne dla siebie informacje.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co mówią i jak wyglądają moi klienci, koniecznie musicie odwiedzić zakładkę screeny i metamorfozy.

Na pewno zainteresuje Was to, że ok 90% moich metamorfoz na stronie to klienci online z UK, których poznacie dołączając do moich grup motywacyjnych: Fit + i Przepisy dietetyczne.