Dieta przez internet formularz

Wypełnij formularz, a ja napiszę dietę, która pozwoli Ci osiągnąć Twój cel☝️
(rozpisanie treningu i suplementacji wliczone w cenę).
Czas oczekiwania 1-7 dni roboczych.
Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to online, czy spotykam się z kimś w cztery oczy! W obydwu przypadkach dieta jest tak samo skuteczna.

 

Jest to oferta dla klientów z zagranicy oraz tych, którzy nie mogą spotkać się ze mną indywidualnie. Polega na tym, że muszą Państwo odpowiedzieć na 30 pytań (znajdziecie je pod tym opisem). Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to online, czy spotykam się z kimś w cztery oczy! W obydwu przypadkach dieta jest tak samo skuteczna. Przez ostatnie 5 lat odchudziłem ponad 3500 osób online. Byli to głównie Polacy z UK, USA oraz Niemiec. Nowym klientom wyszedłem naprzeciw i wzbogaciłem swoja stronę www o zakładkę „Home” w której każdy nowo przybyły znajdzie ważne dla siebie informacje.

 • Krok 1

  Wypełnij formularz. Pamiętaj aby podać bezbłędny adres e-mail. Jeśli popełnisz błąd to nie dojdzie do Ciebie moja odpowiedź.

 • Krok 2

  Po odczytaniu odpowiedzi wyślę 2 propozycje diety wraz z wyceną. Posiadam w swojej ofercie kilka różnych wariantów dietetycznych. Dieta która proponuję osobom aktywnym fizycznie to Fit Optimal Diet – jest to dieta na której pracuję ok. 25 lat i to właśnie na niej odchudziłem większość moich klientów. Liczę się z tym, że może komuś z Was będzie potrzebna inna dieta, np. bezglutenowa lub tłuszczowa lub wegetariańska, także wtedy cena pakietu może ulec zmianie. Aktualny cennik.

  (Propozycje diety wraz z opisem i wyceną wysyłam w przeciągu 1-2 dni roboczych, także jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w tym czasie to proszę przypomnij mi o sobie)

  Wraz z dietą otrzymasz ode mnie w gratisie indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości (w formie rozpiski lub zdjęć lub filmu). Jeśli z jakiejś przyczyny nie chcesz trenować w fitness klubie, rozpiszę Ci trening do warunków domowych. Nie musisz się obawiać o brak sprzętu treningowego. W pierwszej fazie 8, a nawet 16 tygodniowej wystarczą nieduże hantle lub butelki z wodą.

 • Krok 3

  Jeśli cena będzie dla Ciebie ok. to wysyłam numer konta polskiego/angielskiego lub Paypal na które będziesz mógł/mogła dokonać wpłaty.

 • Krok 4

  1-7 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie wysyłam materiały.

 • Plan Ćwiczeń

  Wraz z dietą otrzymasz ode mnie indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości (w formie rozpiski lub zdjęć lub filmu). Jeśli z jakiejś przyczyny nie chcesz trenować w fitness klubie, rozpiszę Ci trening do warunków domowych. Nie musisz się obawiać o brak sprzętu treningowego. W pierwszej fazie 8 , a nawet 16 tygodniowej wystarczą nieduże hantle i butelki z wodą.

 • Wsparcie motywacyjne

  Nie musisz się martwić, że podczas odchudzania będziesz sam. Nie będziesz! Zaproszę Cię do swoich grup motywacyjnych: „Fit +” i „Przepisy dietetyczne Fit +”. Poznasz tam moich podopiecznych (między innymi osoby z metamorfoz),przeczytasz wiele artykułów i nowinek na temat odchudzania, co tydzień będziesz dzielić się swoimi postępami, w razie dni zwątpienia ludzie z grupy podniosą Cię na duchu i zmotywują do dalszej walki o lepszą siebie. Możesz również w każdej chwili zadzwonić lub napisać do mnie. Chętnie Cie wysłucham i odpowiem na każde Twoje pytanie.

 • * Wypełnienie formularza nie jest zobowiązujące.


 • :
 • :
 • Please enter a number from 1 to 120.
 • Drop files here or
  Accepted file types: jpg, png.