Dieta Online


ODCHUDZANIE ONLINE

Jest to oferta dla klientów z zagranicy oraz tych, którzy nie mogą spotkać się ze mną indywidualnie. Polega na tym, że muszą Państwo odpowiedzieć na 20 pytań (znajdziecie je w zakładce “kontakt” – formularz).


PROGRAM DIETETYCZNY

Po odesłaniu odpowiedzi, przygotuję indywidualną dietę, trening i suplementację. Dieta jest na 8 tygodni. Każda następna zmiana jest także na 8 tygodni, aż do osiągnięcia celu. Po osiągnięciu celu (upragnionej wagi, spalenia tkanki tłuszczowej, rzeźby mięśni) rozpisuję dietę stabilizacyjną na ostatnie 8 tygodni.

Koszt zawsze ten sam – 170zł/35£/47$/40€.

Fit Optimal Diet – autorska dieta Arkadiusza Kozłowskiego, której celem jest maksymalne przyspieszenie metabolizmu. Odpowiednio dobrane proporcje między białkiem a węglowodanami i tłuszczami, czynią tę dietę optymalną. Może służyć zarówno w odchudzaniu jak również budowaniu ciała. Porcje wagowe i proporcje składników są zawsze dobierane indywidualnie przez Arkadiusza Kozłowskiego.

Proponowany pakiet w cenie 170zł/35£/47$/40€ zawiera:
– rozpisanie diety
– rozpisanie treningu
– rozpisanie suplementacji
– zalecenia dietetyczne (co można, czego nie wolno, co trzeba)

Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to online, czy spotykam się z kimś w cztery oczy! W obydwu przypadkach dieta jest tak samo skuteczna. Przez ostatnie 3 lata odchudziłem ponad 1200 osób online. Byli to głównie Polacy z UK, USA oraz Niemiec.

Nowym klientom wyszedłem naprzeciw i wzbogaciłem swoja stronę www o zakładkę „Home” w której każdy nowo przybyły znajdzie ważne dla siebie informacje.

Jeśli chcesz owiedzieć się, co mówią i jak wyglądają moi podopieczni, koniecznie musisz odwiedzić zakładkę screeny i metamorfozy.
90% moich metamorfoz na stronie to klienci online z UK, których poznacie dołączając do moich grup motywacyjnych: Fit + i Przepisy dietetyczne.


PLAN ĆWICZEŃ
Otrzymasz ode mnie indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości (w formie rozpiski lub zdjęć lub filmu). Jeśli z jakiejś przyczyny nie chcesz trenować w fitness klubie, rozpisze Ci trening do warunków domowych. Nie musisz się obawiać o brak sprzętu treningowego. W pierwszej fazie 8 , a nawet 16 tygodniowej wystarczą nieduże hantle i butelki z wodą.


WSPARCIE MOTYWACYJNE
Nie musisz się martwić, że podczas odchudzania będziesz sam. Nie będziesz! Zaproszę Cię do swoich grup motywacyjnych: „Fit +” i „Przepisy dietetyczne Fit +”. Poznasz tam moich podopiecznych (między innymi osoby z metamorfoz),przeczytasz wiele artykułów i nowinek na temat odchudzania, co tydzień będziesz dzielić się swoimi postępami, w razie dni zwątpienia ludzie z grupy podniosą Cię na duchu i zmotywują do dalszej walki o lepszą siebie. Możesz również w każdej chwili zadzwonić lub napisać do mnie. Chętnie Cie wysłucham i odpowiem na każde Twoje pytanie.


OSTATNI KROK
Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz
Kiedy dostanę odpowiedzi na 20 pytań, wyślę Ci nr konta. Czas realizacji to 1-3 dni robocze licząc od zaksięgowania pieniędzy na koncie.

Uwaga:
Posiadam w swojej ofercie kilka różnych wariantów dietetycznych. Dieta która proponuje powyżej to Fit Optimal Diet – jest to dieta na której pracuje ok. 20 lat i to właśnie na niej odchudziłem większość moich klientów. Liczę się z tym, że może komuś z Was będzie potrzebna inna dieta, np. bezglutenowa lub tłuszczowa, także wtedy cena pakietu może ulec zmianie.


PEŁNA OFERTA DIET


Fit Optimal Diet – autorska dieta Arkadiusza Kozłowskiego, której celem jest maksymalne przyspieszenie metabolizmu. Odpowiednio dobrane proporcje między białkiem a węglowodanami i tłuszczami, czynią tę dietę optymalną. Może służyć zarówno w odchudzaniu jak również budowaniu ciała. Porcje wagowe i proporcje składników są zawsze dobierane indywidualnie przez Arkadiusza Kozłowskiego.

Proponowany pakiet zawiera:
– rozpisanie diety
– rozpisanie treningu
– rozpisanie suplementacji
– zalecenia dietetyczne (co można, czego nie wolno, co trzeba)

Uwaga:
Dieta jest na 8 tygodni. Każda następna zmiana jest także na 8 tygodni, aż do osiągnięcia celu. Po osiągnięciu celu (upragnionej wagi, spalenia tkanki tłuszczowej, rzeźby mięśni) rozpisuję dietę stabilizacyjną na ostatnie 8 tygodni.

Koszt zawsze ten sam – 170zł/35£/47$/40€
Rozpisanie diety, treningu i suplementacji na okres 8 tyg. – 170zł / 35£ ONLINE!!!

 


Fat Diet Zero Carb – autorska dieta tłuszczowa Arkadiusza Kozłowskiego, która nie ma nic wspólnego z dietą tłuszczową Jana Kwaśniewskiego. Nie znajdziecie w niej przetworzonych produktów takich jak parówki, czy konserwy. Odpowiednio dobrane proporcje między białkiem a tłuszczem, czynią z tej diety narzędzie do palenia zaległej tkanki tłuszczowej. Podstawowymi produktami w diecie jest karkówka, całe jaja, łopatka i wiele innych…

Konsultacja z rozpisaniem diety tłuszczowej – 200zł / 35£

 


Vital Heart – To autorska dieta Arkadiusza Kozłowskiego opracowana wyłącznie do poprawy pracy serca. Bogata w witaminy grupy A, C, E oraz Selen jak również dobre tłuszcze i produkty pełnoziarniste. Jest to bomba witaminowa i olejowa oparta na naturalnych zdrowych specjalnie zestawionych produktach wspierająca nasz układ krążenia. Porcje wagowe i proporcje składników są zawsze dobierane indywidualnie przez Arkadiusza Kozłowskiego. Złe odżywianie powoduje liczne schorzenia, a jednym z nich jest choroba wieńcowa. Jeśli cierpisz na miażdżycę, nadciśnienie i chcesz aby Twoje serce odżyło to powinieneś skorzystać z tej oferty. Dieta wskazana dla osób otyłych, stosujących używki, prowadzących stresujący tryb życia, bez aktywności fizycznej, bez braku wypoczynku, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia.

Rozpisanie diety dla poprawy pracy serca – 200zł / 35£

 


Anabolic Fat Diet – jako zwolennik diety tłuszczowej, przygotowałem dla Państwa dietę o niskiej zawartości węglowodanów, ale za to wysokiej tłuszczów z białkiem na poziomie 0,8-1,5g na kilogram masy ciała. Dieta opiera się na zasadach odżywiania wysokotłuszczowego, które propagował w latach 90 tych polski lekarz, propagator diety wysokotłuszczowej i nisko węglowodanowej nazwanej przez siebie optymalną – Jan Kwaśniewski – możemy zaufać jej w stu procentach! Coraz więcej naukowców przyznaje, że najlepszym paliwem dla ludzkiego organizmu są tłuszcze nasycone i jednonienasycone. Różne wielonienasycone tłuszcze roślinne (w olejach, margarynie)reklamowane od lat 70 tych jako „zdrowe” z uwagi na brak cholesterolu i tłuszczów nasyconych, są tak naprawdę dla człowieka obce i przyczyniają się do wielu chorób cywilizacyjnych z chorobami serca na czele! Wychodząc naprzeciw nowościom naukowym proponuje dietę opartą na takich produktach jak: ziemniaki, śmietana, karkówka, łopatka, golonka i inne mięsa np. dziczyzna, całe jajka, tłuste sery, owoce, zupy typu flaczki, czy biały barszcz. Odpowiednie proporcje białka (już nie w tak dużych ilościach jak w diecie kulturystycznej – białkowo węglowodanowej) czynią tę dietę wyjątkową. Można na niej budować mięśnie oraz spalać tkankę tłuszczową w bardzo szybkim tempie. Może być również stosowana dla ludzi nie mających styczności ze sportem. Częstotliwość posiłków ustalana jest indywidualnie w zależności od celu, upodobań i apetytu. Z reguły jest to od 2-5 posiłków dziennie.

Zalety diety Anabolic Fat Diet:
– szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
– budowanie tkanki mięśniowej (przy odpowiednim dobraniu proporcji pomiędzy białkiem, tłuszczem i węglowodanami)
– odbudowanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach
– wygojenie błony śluzowej żołądka i jelit
– poprawienie funkcji trawiennych
– wzmocnienie całego organizmu
– pozbycie się stanów zapalnych
– wzmocnienie odporności
– przypływ energii
– smaczne jedzenie

Proponowany pakiet zawiera:
– dziennik dietetyczny, czyli pełny pakiet z informacjami co można, a czego nie wolno
– indywidualna dietę rozpisaną w zależności od celu klienta
– zalecenia dietetyczne
– indywidualną suplementację

Uwaga:
Dieta jest na 10 tygodni. W cenie diety są 3 konsultacje online w czasie których zostaną zrobione zmiany w diecie.
Trening i suplementacja – gratis
Konsultacja z rozpisaniem diety tłuszczowo-białkowo-węglowodanowej – 250zł / 40£

 


Fit Five Complex Diet – autorska dieta Arkadiusza Kozłowskiego, której celem jest maksymalne odchudzanie. Jest to zbiór 5 diet, które będą przeplatane w przeciągu kilku dni, tygodni, czy miesięcy. Każda z nich zawiera inne produkty żywieniowe niezbędne do dobrego samopoczucia oraz utrzymania zdrowia podczas odchudzania. Dieta przeznaczona zarówno dla osób trenujących jak i nie trenujących.

Strażnik zdrowia
Strażnik stresu
Strażnik serca
Strażnik wagi
Strażnik witamin

W diecie nie zabraknie takich produktów jak: nabiał (ser, mleko, jogurt), chude i tłuste mięsa (piersi kurczaka, indyka, karkówka, cielęcina, łopatka), chude i tłuste ryby, płatki, kasze różnego rodzaju, jajka, zdrowe tłuszcze (oleje, oliwa, orzechy), owoce i warzywa.

Uwaga!
Koszt dwutygodniowej diety – 80zł.
Zmiany diety co 2 tygodnie.
Każda zmiana to koszt 80zł.

 


Dieta bezglutenowa – jeszcze nie tak dawno była ona stosowana wyłącznie jako niezbędny środek leczniczy wśród osób chorujących na celiakię i alergię na pszenicę. Obecnie, oprócz choroby, coraz częściej motywacją do wykluczenia glutenu z diety jest chęć zgubienia nadmiaru kilogramów.

Dla jasności, dieta bezglutenowa to nie żadna moda, lecz środek leczniczy. Jeśli komuś wydaje się, że wyeliminowanie makaronu, słodyczy i pieczywa załatwia sprawę glutenu w diecie to czeka go poważne rozczarowanie. Niestety jest to dieta rygorystyczna, nieco bardziej kosztowna i dosyć mocno ograniczająca, zaś wprowadzenie jej na stałe wymaga ogromnego zaangażowania nie tylko osoby chorej, ale także całego jej otoczenia. Jednak odpowiednie nastawienie i wiedza na temat diety bezglutenowej sprawią, że życie z celiakią czy nadwrażliwością na gluten wcale nie musi być przykrym doświadczeniem. Serdecznie polecam.

Konsultacja z rozpisaniem diety bezglutenowej – 250zł / 40£