Zamów Dietę sklep

fit75_03
10 tygodniowa

Dieta odchudzająca
4 posiłki dziennie

Innowacyjna, inna od wszystkich, prosta w przygotowaniu, a co najważniejsze - skuteczna dieta Arkadiusza Kozłowskiego, której celem jest odchudzanie. Wypełnij formularz, a ja ułożę indywidualną dietę, która pozwoli Ci schudnąć nawet bez treningu. Nie ma dla mnie znaczenia, czy robię to online, czy spotykam się z klientem w cztery oczy. W obydwu przypadkach dieta jest tak samo skuteczna i tak samo indywidualna. Skorzystaj z mojego ponad 25 letniego doświadczenia. Dieta Fit 75 bije rekordy efektywnego odchudzania. Nie zwlekaj tylko dołącz do grona moich podopiecznych. Czas oczekiwania - 1 dzień roboczy. (Rozpisane treningu do siłowni lub do domu poparte zdjęciami, wliczone w cenę diety).

fit3_newprice
10 tygodniowa

Dieta zdrowotna
sprzyjająca odchudzaniu

Nowa propozycja diety obalająca dotychczasową teorię zdrowego odżywiania, która zalecała 5-6 posiłków dziennie. Autor Arkadiusz Kozłowski uważa ją za przeżytek i proponuje tylko 3 posiłki (w niektórych przypadkach 4). Zmniejszona częstotliwość posiłków ma za zadanie ich lepsze trawienie. Organizm ma czas, by uporać się z całym pokarmem, który zjesz nawet w ostatnim obfitym posiłku. Zaletą diety jest poprawa gospodarki lipidowej i insulinowej. Organizm szybciej pozbywa się stanów zapalnych. Spada stężenie wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie.
Rośnie poziom hormonu wzrostu nawet u kobiet i mężczyzn. Im niższy jest jego poziom, tym większa skłonność do tycia i gromadzenia tłuszczu wokół narządów wewnętrznych (groźna dla serca otyłość trzewna). Hormon wzrostu nazywany jest też „fit hormonem”, ponieważ wpływa na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Jest sprzymierzeńcem spalania tkanki tłuszczowej, pomaga budować masę mięśniową, a dzięki niemu redukcja tłuszczu nie odbywa się kosztem mięśni. 5-13 godzinna przerwa pomiędzy posiłkami to rodzaj „wyzerowania” organizmu i ponowne zaprogramowanie go tak, by funkcjonował prawidłowo. Dotyczy to przede wszystkim osób z insulinoopornością – u nich energię z jedzenia organizm przeznacza na budowanie, zamiast na spalanie tkanki tłuszczowej. Kilkugodzinne głodówki pomagają w ponownym uwrażliwieniu organizmu nie tylko na insulinę, ale też na leptynę – hormon, który kontroluje apetyt i poprawia zdolność organizmu do wykorzystania zgromadzonego tłuszczu jako źródła energii. Prawidłowo zaczynamy wtedy reagować na trzeci hormon, odpowiedzialny za wagę, czyli grelinę („hormon głodu”), co oznacza koniec przejadania się. Z diety wykluczone zostały takie produkty jak gluten, nabiał i produkty mleczne oraz zboża. Polecam każdemu kto chce zmniejszyć dolegliwości zdrowotne, a przy okazji schudnąć. Szczegółowo rozpisana kaloryczność posiłków. Czas oczekiwania - 1 dzień roboczy. (Rozpisane treningu do siłowni lub do domu poparte zdjęciami, wliczone w cenę diety).

FIT_VEGE
10 tygodniowa

Dieta Wegetariańska
4 posiłki dziennie

W dzisiejszych czasach choroby cywilizacyjne przyjęły rangę globalnej epidemii. Choroby te są główną przyczyną zgonów na świecie. Niektóre rodzaje wegetarianizmu stosowane w sposób racjonalny mogą pomóc w walce z tymi schorzeniami. To skłoniło mnie do przygotowania diety wegetariańskiej nie tylko dla wegetarian ale także dla osób z nadwagą, chorych na choroby cywilizacyjne, uprawiających sport oraz tych chcących utrzymać zdrowy tryb życia. Wegetarianizm może być rozwiązaniem wielu problemów zdrowotnych, ekonomicznych, etycznych i ekologicznych. Moja propozycja to jedna z odmian wegetarianizmu o nazwie „Laktoowowegetarianizm”, która dopuszcza spożywanie mleka i jego przetworów, a także jajek i miodu. W diecie zalecane jest spożycie 4 posiłków dziennie, wszystkie dokładnie rozpisane razem z wariantami zamiennymi. Różnorodne przepisy wieńczą dzieło perfekcyjnego planu diety nie tylko dla wegetarian. Czas oczekiwania - 1 dzień roboczy. (Rozpisane treningu do siłowni lub do domu poparte zdjęciami - wliczone w cenę diety).

dieta_double-fit
8 tygodniowa

Dieta Odchudzająca
5 posiłków dziennie

Dieta odchudzająca - wysokobiałkowa z małą ilością węglowodanów, które zastąpiłem tłuszczami roślinnymi. W diecie występuje 5 posiłków dziennie. Ostatnim z nich jest odżywka białkowa. Ogólnie dieta prosta i łatwa w przygotowaniu. Polecana osobom trenującym (nawet tym w warunkach domowych). Szczegółowo rozpisana kaloryczność posiłków. Czas oczekiwania - 1 dzień roboczy. (Rozpisane treningu do siłowni lub do domu poparte zdjęciami, wliczone w cenę diety).